KLAFFBYRÅ, trä, 1900-tal.

KLAFFBYRÅ, trä, 1900-tal.
1346535. KLAFFBYRÅ, trä, 1900-tal.

höjd 99 cm, bredd 75 cm, djup 46 cm.

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 413