PARTI GLAS och KERAMIK, 5 delar, 1900-talet andra del.

134652. PARTI GLAS och KERAMIK, 5 delar, 1900-talet andra del.

Smed och glasblåsare, Orrefors. Höjd 12 resp 11,5 cm. Miniatyrskål Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda. Höjd 2,5 cm. Vas, Kerstin Hörnlund. Höjd 11 cm. Ett par fåglar, Dissing Keramik, Danmark. Höjd 6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 783