HALSBAND samt ARMBAND, silver, Engelbert, 1900/2000-tal.

13465. HALSBAND samt ARMBAND, silver, Engelbert, 1900/2000-tal.

Stämplade 925.
Halsband, längd ca 43 cm.
Armband, längd ca 20 cm.

Inga anmärkningar, oanvända.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade 925.
Halsband, längd ca 43 cm.
Armband, längd ca 20 cm.

Inga anmärkningar, oanvända.

Antal besök: 661