SLAGBORD, mörk brunt, modern design.

1346439. SLAGBORD, mörk brunt, modern design.

Längd 68-188, bredd 90, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 040