1346368. HUSVAGN, Comtess, Tabbert, 2001.
Registreringsnummer XML410.
Årsmodell 2001.
Längd 8,1m
Tjänstevikt 1560kg
Totalvikt 1800kg
Obs 12,5% Köparprovision.
Ej fullständigt genomgången. Skador och slitage förekommer. Säljes för Pantbankens räkning.
Ingen funktionsgaranti.
Nyckel/nycklar finns.