HUSVAGN, Comtess, Tabbert, 2001.

1346368. HUSVAGN, Comtess, Tabbert, 2001.

Registreringsnummer XML410.
Årsmodell 2001.
Längd 8,1m
Tjänstevikt 1560kg
Totalvikt 1800kg

Obs 12,5% Köparprovision.

Ej fullständigt genomgången. Skador och slitage förekommer. Säljes för Pantbankens räkning.
Ingen funktionsgaranti.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Registreringsnummer XML410.
Årsmodell 2001.
Längd 8,1m
Tjänstevikt 1560kg
Totalvikt 1800kg

Obs 12,5% Köparprovision.

Ingen funktionsgaranti.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 872