SVEPASK, allmoge, daterad 1842.

134633. SVEPASK, allmoge, daterad 1842.

Enligt uppgift från Jämtland. Längd 31 cm, bredd 22,5 cm.

Slitage. Lackad. Spricka. Hålskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 831