ELDHUND, smide, 18/1900-tal.

ELDHUND, smide, 18/1900-tal.
1346273. ELDHUND, smide, 18/1900-tal.

höjd 35 cm, bredd 50 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 35 cm, bredd 50 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 478