DEKORELEMENT, 8 st, för inredning, Kina.

13461. DEKORELEMENT, 8 st, för inredning, Kina.

Skuren och förgylld dekor. Längd 23-43 cm.

Slitage och skador. Delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 770