SKRIVBORD, med två hurtsar, teak, 1900-talets andra hälft.

134587. SKRIVBORD, med två hurtsar, teak, 1900-talets andra hälft.

Längd 150, bredd 63, höjd 76 cm. Stol medföljer.

Slitage, repor, fläckar, solblekt skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 627