FIGURINER 3 st samt LJUSSTAKE, glas, Kjell Engman Kosta Boda.

134570. FIGURINER 3 st samt LJUSSTAKE, glas, Kjell Engman Kosta Boda.

3 st figuriner, signerade, höjd ca 16,5-23 cm.
Ljusstake, grön dekor, signerad, höjd ca 24 cm.

Enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka repor.

Antal besök: 1 176