VÄDERKVARN för trädgård, 1900-tal.

1345686. VÄDERKVARN för trädgård, 1900-tal.

Höjd 130, bredd, 110 cm.

Bruksslitage, enstaka små skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 130, bredd, 110 cm.

Antal besök: 3 916