SKÅP, trä, 1900-tal.

SKÅP, trä, 1900-tal.
1345222. SKÅP, trä, 1900-tal.

höjd 137 cm, bredd 109 cm.

bruksslitage, en fot lös.

Gör en kostnadsfri värdering!
1345222. SKÅP, trä, 1900-tal.

höjd 137 cm, bredd 109 cm.

bruksslitage, en fot lös.

Antal besök: 700