URNA samt TRIPOD, lergods, Kina, Tangstil.

134511. URNA samt TRIPOD, lergods, Kina, Tangstil.

Delvis glaserade i gult, brunt och grönt. Höjd 20 cm resp 16 cm.

Slitage samt mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre nagg.

Antal besök: 1 283