Bruksslitage, mindre stötmärken och skador. En nyckelbussning saknas. En nyckelbussning lös. En glashållare med spricka. Låset något defekt.Spegelglas med graverat namn. Belysningen fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.