BARSKÅP, med belysning, 1950-tal.

1345071. BARSKÅP, med belysning, 1950-tal.

Mahogny.
Två dörrar med bakomliggande spegelglas samt glashylla.
Skiva med löst liggande glasskiva.
Längd 66, bredd 38, höjd 90 cm.

Bruksslitage, mindre stötmärken och skador. En nyckelbussning saknas. En nyckelbussning lös. En glashållare med spricka. Låset något defekt.Spegelglas med graverat namn. Belysningen fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.

Antal besök: 1 660