"GORTHE", BROR PERSSON. Skånegård med höns. Olja på duk. Signerad Gorthe.

134504. "GORTHE", BROR PERSSON. Skånegård med höns. Olja på duk. Signerad Gorthe.

44 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 64 cm.

Antal besök: 11 217