LJUSSTAKE, i form av katt, stringmodell, Gunnar Ander, Ystad Metall, 1950/60-tal.

134485. LJUSSTAKE, i form av katt, stringmodell, Gunnar Ander, Ystad Metall, 1950/60-tal.

Höjd 47 cm.

Färgbortfall, rost, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 47 cm.

Färgbortfall, rost, slitage.

Antal besök: 919