BLOMLÅDA, zink, 1900-tal.

BLOMLÅDA, zink, 1900-tal.
1344783. BLOMLÅDA, zink, 1900-tal.

27x52 cm. Höjd 23 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

27x52 cm. Höjd 23 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 163