Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
LOCKTERRIN och KOPPAR med fat 8 st, keramik, Arabia, 1900-tal.
1344389. LOCKTERRIN och KOPPAR med fat 8 st, keramik, Arabia, 1900-tal.
bredd 9 - 24 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
bredd 9 - 24 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
134