LJUSKRONA med prismor, barockstil, sentida.

134414. LJUSKRONA med prismor, barockstil, sentida.

Höjd ca. 85 cm, diameter ca 53 cm.

Ej funktionstestad.
Prismor med smärre repor samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.

Antal besök: 688