HÖRNBORD, trä.

HÖRNBORD, trä.
1343741. HÖRNBORD, trä.

ca 48x38.5 cm.
ca 74 cm högt.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
1343741. HÖRNBORD, trä.

ca 48x38.5 cm.
ca 74 cm högt.

Antal besök: 890