SERVERINGSVAGN, Finland, 1940-tal.

13436. SERVERINGSVAGN, Finland, 1940-tal.

J Merivaara, löstagbar övre bricka, längd 91, bredd 44,5, höjd 67 cm.

Slitage och fuktringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och fuktringar.

Antal besök: 834