EKORRE, på gren, uppstoppad, 1957.

1343596. EKORRE, på gren, uppstoppad, 1957.

Höjd ca 25 cm.

Proveniens: "Ett samlarhem från Vetlanda".

Åldersslitage.
Damm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Åldersslitage.
Damm.

Antal besök: 2 784