FONOGRAF, Thomas Edison Trademark, tidigt 1900-tal.

13431. FONOGRAF, Thomas Edison Trademark, tidigt 1900-tal.

Trattens längd 51 cm. Tre rullar medföljer.

Slitage. Lock saknas. Rem saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 175