IVAN JORDELL. "RÖD JORD".

IVAN JORDELL. "RÖD JORD".
1342810. IVAN JORDELL. "RÖD JORD".

Signerad, olja på pannå ca 38x44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ivan Jordell (1901–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Ivan Jordell (1901–1965)

Antal besök: 656