HALSSMYCKE, silver, Alton Falköping, Theresia Hvorslev, 1973.

134243. HALSSMYCKE, silver, Alton Falköping, Theresia Hvorslev, 1973.

Sterling silver, stämplad, signerad och daterad.
Längd, inklusive kedja: ca 37,5 cm, smycket bredd ca 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 312