KARL-AXEL "ACKE" CARLSSON. OLJA på duk, "Vinterfåglar".

134223. KARL-AXEL "ACKE" CARLSSON. OLJA på duk, "Vinterfåglar".

Signerad "acke"
Mått 61 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad "acke"
Mått 61 x 48 cm.

Antal besök: 3 829