Bestående av; 12 rödvinsglas, 13 champagneglas, 12 likörglas, 12 madeiraglas, 12 selterglas, 6 nubbeglas, 6 grogglas
Rödvinglasens höjd ca 13,5 cm.
Bruksslitage och enstaka mindre nagg.