HERMAN MÜLLER, akvarell, sign.

134169. HERMAN MÜLLER, akvarell, sign.

"Fjellgatan, Stockholm", 55x37 cm.

Reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reva.

Antal besök: 4 324