BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets senare del.

134138. BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets senare del.

Byrå, valnöt
Bredd 86 cm
Djup 45 cm
Höjd 80 cm.

Åldersslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå, valnöt
Bredd 86 cm
Djup 45 cm
Höjd 80 cm.

Åldersslitage, stötmärke.

Antal besök: 605