Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
TELEFONHYLLA, Design Gunnar Ander, metall, 1900-tal.
13411. TELEFONHYLLA, Design Gunnar Ander, metall, 1900-tal.
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
3 336