TELEFONHYLLA, Design Gunnar Ander, metall, 1900-tal.

13411. TELEFONHYLLA, Design Gunnar Ander, metall, 1900-tal.

Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 706