KOPIATOR, Ellams, Diaphragm Model, 1800-talets slut.

134109. KOPIATOR, Ellams, Diaphragm Model, 1800-talets slut.

38 x 51 x 15 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 51 x 15 cm.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 089