BARNCYKEL, 1950/60-tal.

BARNCYKEL, 1950/60-tal.
1341032. BARNCYKEL, 1950/60-tal.

höjd 66 cm.

Mindre ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 66 cm.

Antal besök: 2 462