OKÄND KONSTNÄR. Ryssland, Kustmotiv med figurer vid stormigt hav, olja på duk.

13406. OKÄND KONSTNÄR. Ryssland, Kustmotiv med figurer vid stormigt hav, olja på duk.

Påskrrft på ryska, kopia efter Aivazovsky, Ivan Constantinovich, 56 x 92 cm.

Smärre dukskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre dukskador.

Antal besök: 1 307