Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ZOIA KRUKOWSKAJA. Porträtt. Olja på pannå. Signerad Zoia.
134055. ZOIA KRUKOWSKAJA. Porträtt. Olja på pannå. Signerad Zoia.
27 x 22 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
27 x 22 cm.
Gomér & Andersson Linköping
966