ARNOLD HAGSTRÖM. Färglitografi signerad 27/90 och daterad 1997.

134033. ARNOLD HAGSTRÖM. Färglitografi signerad 27/90 och daterad 1997.

Mått 32 x 26 cm.

Små märken på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 32 x 26 cm.

Små märken på ramen.

Antal besök: 5 713