LUFTGEVÄR, Gamo CF-20, Spanien.

1340040. LUFTGEVÄR, Gamo CF-20, Spanien.

Gamo CF-20
Längd: ca. 111 cm
Kaliber: .177/4.5 mm

En box med ammo ingår.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Bruksskick.
Lättare skador på trät.
Lätt anlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gamo CF-20
Längd: ca. 111 cm
Kaliber: .177/4.5 mm

En box med ammo ingår.

Bruksskick.
Lättare skador på trät.
Lätt anlupen metall.

Antal besök: 12 731