BENGT LANDIN. Komposition med färja, färglitografi, signerad samt numrerad 231/250.

133982. BENGT LANDIN. Komposition med färja, färglitografi, signerad samt numrerad 231/250.

Motiv ca 50 x 67 cm.

Gulnad, fläckar, ej examinerad ur ram.

Bengt Landin (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 50 x 67 cm.

Bengt Landin (Född 1933)

Antal besök: 896