CROCKETSPEL, träspel i låda 18/1900-tal.

1339638. CROCKETSPEL, träspel i låda 18/1900-tal.

Lådans mått :86x26x15 cm.

Bruksslitage, flisor av på bollar, ställvis färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lådans mått :86x26x15 cm.

Antal besök: 1 046