DANTESTOL, 1900-tal.

DANTESTOL, 1900-tal.
1339637. DANTESTOL, 1900-tal.

Med lädersits.
Rygghöjd 77 cm.

Slitage, märken, sprickor, några knappar till sits saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1339637. DANTESTOL, 1900-tal.

Med lädersits.
Rygghöjd 77 cm.

Antal besök: 600