BOKHYLLA/SKÅP, teak, Bränntorps 1950/60-tal.

133934. BOKHYLLA/SKÅP, teak, Bränntorps 1950/60-tal.

Bredd 129, djup 43, höjd 148 cm.

Slitage, märken, bemålad insida samt slipmärken på insidan bakom luckan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 784