PARTI PORSLIN, 6 delar, bla Röstrand.

133912. PARTI PORSLIN, 6 delar, bla Röstrand.

Bestående av bla ostkupa, figurin, smörterrin mm. Smörterrinens längd 16 cm.

Slitage, skador, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, krackelyrer.

Antal besök: 746