SVENOLOV EHRÉN. I fiskaffären. Färglitografi. Signerad och daterad -78. Provtryck.

133888. SVENOLOV EHRÉN. I fiskaffären. Färglitografi. Signerad och daterad -78. Provtryck.

41x55 cm.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

41x55 cm.

Svenolov Ehrén (1927–2004)

Antal besök: 701