GOLVLAMPA "Elidus Kuben", Hans Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

133885. GOLVLAMPA "Elidus Kuben", Hans Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 104 cm.
Vitlackerad metall.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 104 cm.
Vitlackerad metall.

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 7 302