PARTI GLAS, 30 delar, bland annat vinglas och karaffer.

13373. PARTI GLAS, 30 delar, bland annat vinglas och karaffer.

8 rödvin-, 8 starkvin-, 10 liköglas samt karaff med olivslipad dekor.
Karaff med rutdekor.
Vas.
Skål.
Höjd 8,5 - 37 cm.

Slitage. Skador, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff med rutdekor.
Vas.
Skål.
Höjd 8,5 - 37 cm.

Slitage. Skador, nagg.

Antal besök: 817