BROSCH/HÄNGE, platina med en pärla, gammalslipade briljanter ca 0.60 ct och rosenstenar.

133719. BROSCH/HÄNGE, platina med en pärla, gammalslipade briljanter ca 0.60 ct och rosenstenar.

Mindre skador och tennlödningar. Storlek 2.8 x 5 cm, vikt 7.1 gram.

Brooch/Pendant in platinum with a pearl, old-cut diamonds approx. 0.60 cts and rose-cut diamonds. Smaller damages and tin solders.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 664