BORDSSURTOUT, nysilver, 1900-tal.

133703. BORDSSURTOUT, nysilver, 1900-tal.

Höjd ca 40 cm.

Slitage, ställvist hårt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Slitage, ställvist hårt.

Antal besök: 1 314