HÖGTALARE, 1 par, Bang & Olufsen Beolab 3000.

1336989. HÖGTALARE, 1 par, Bang & Olufsen Beolab 3000.

Orange display.

Små kantskador samt lätt nätslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Orange display.

Antal besök: 5 959