OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Sent 1700-tal. Ej signerad.

133630. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Sent 1700-tal. Ej signerad.

31 x 37 cm.

Ytslitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 37 cm.

Ytslitage och märken.

Antal besök: 1 192