KAMERA, Leica 3 samt OBJEKTIV, 4 delar, 1900-tal.

133573. KAMERA, Leica 3 samt OBJEKTIV, 4 delar, 1900-tal.

Nr 180126, Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar.
Objektiv, Leitz Elmar, 3,5, 50 mm.
Leitz Elmar, 3,5, 35 mm.

Bruksslitage, repor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leitz Elmar, 3,5, 35 mm.

Antal besök: 1 337