Nr 180126, Leica D.R.P. Ernst Leitz Wetzlar. Objektiv, Leitz Elmar, 3,5, 50 mm. Leitz Elmar, 3,5, 35 mm.
Bruksslitage, repor. Ej funktionstestad.