MILITÄRPLUNTOR, glas, med dekor av "Tre Kronor".

13356. MILITÄRPLUNTOR, glas, med dekor av "Tre Kronor".

höjd ca 16 cm vardera.

Slitage, mndre nagg, två korkar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 16 cm vardera.

Antal besök: 1 327